Hovězí

..MASO OD ČTYŘ DUBŮ PRO KAŽDOU MLSNOU HUBU..

Kvalitní vyzrálé hovězí maso plemene Masný simentál z našich býčků a jalovic

Od podzimu roku 2018 Vám můžeme nabídnout hovězí maso pocházející výhradně z našeho chovu. Vykrmené býčky a jalovice porážíme na menších jatkách a následně je zpracováváme v naší bourárně masa. Transport živých zvířat na porážku a následně masa ve čtvrtích do bourárny si zajišťujeme prostřednictvím vlastní dopravy. Hovězí čtvrtě vykostíme, naporcujeme a zabalíme do vakuových sáčků zhruba po 1kg. Ve vakuových sáčcích následně maso zraje v chladícím boxu. Jedná se o systém tzv. mokrého zrání. Z balíčků následně sestavujeme rodinná balení o hmotnosti cca.10 kg, 15 kg a 20 kg. Svíčkovou, flank steak (pupek), veverku, líčka, oháňku a droby lze zakoupit samostatně.

  • Objednávat můžete prostřednictvím vyplnění níže uvedeného poptávkového formuláře nebo na telefonním čísle:+420 724 076 755 na kterém Vám bližší informace poskytne Lenka Placandová.
  • Po objednání Vás zařadíme do seznamu a následně Vás budeme telefonicky kontaktovat ohledně termínu dodání objednaného masa. 
  • Výdej masa probíhá zpravidla jedenkrát měsíčně (kromě prosince a letních měsíců) a je směřován vždy na víkend.
  • Vzhledem k malému objemu naší produkce nejsme schopni v současné době přijímat další nové zákazníky na rodinná balení 10kg,15kg a 20 kgDěkujeme za pochopení.

Objednávkový formulář HOVĚZÍ MASO

Produkty