Vepřové

..MASO OD ČTYŘ DUBŮ PRO KAŽDOU MLSNOU HUBU..

Ochutnejte naše domácí vepřové maso.

Produkci zvířat s kvalitním masem zajišťujeme díky odchovu v domácích podmínkách, kde základ krmných směsí tvoří vlastní obilí. Základem našeho chovu je 15 prasnic a 1 plemenný kanec plemene bílé ušlechtilé x bílé otcovské. Veškerá odchovaná selata vykrmujeme do porážkové hmotnosti cca.130 kg a porážíme na menších jatkách. Transport živých zvířat na porážku a následně masa v půlkách do naší bourárny si zajišťujeme prostřednictvím vlastní dopravy. V bourárně následně půlky dále zpracováváme dle požadavků zákazníků. 

Nejmenší možné množství k odběru je 1/2 prasete včetně hlavy a drobů. Cena je počítána v mase, hmotnost půlky je v průměru cca 50 kg.

Nabízíme 3 varianty zpracování:Varianta :Způsob zpracováníPro koho je varianta určena :
Cena:
1) Vepřová půlka v kusecelá vepřová půlkapro ty, kteří si maso rádi vykostí a dále upraví sami
75,-Kč/kg
2) Vepřová půlka vykoštěnápůlku vykostíme a rozdělíme na jednotlivé partie-krkovice, kýta, pečeně, atdpro ty, kteří si chtějí maso pouze naporcovat a dále upravit po svém
79,-Kč/kg
3) Vepřová půlka vykoštěná, nakrájená, vakuově balenápůlka vykoštěná, naporcovaná, vakuově balená na jednotlivé balíčky o velikosti cca.1kg označené etiketoupro ty kteří nechtějí mít starost s další úpravou masa
100,-Kč/kg


  • Objednávat můžete prostřednictvím vyplnění níže uvedeného poptávkového formuláře nebo na telefonním čísle:+420 723 306 401 na kterém Vám bližší informace poskytne Jakub Placanda.
  • Po objednání Vás zařadíme do seznamu a následně Vás budeme telefonicky kontaktovat ohledně termínu dodání objednaného masa.
  • Výdej masa je směřován vždy na víkend a probíhá obvykle v období od konce října do pozdního jara.

Objednávkový formulář VEPŘOVÉ MASO

Produkty